Załóż bezpłatne konto

shadow

Nowości

Tani kurier DPD

Wybór odpowiedniego kuriera dla wielu osób jest rzeczą priorytetową. Szczególnie gdy prowadzimy firmę i wysyłamy dużo przesyłek, to taka współpraca zapewnia szybkie, bezpieczne i tanie doręczenia. Tani kurier DPD t...
Czytaj dalej »

Szybkikurier.eu - oferta na najtańszą ofertę kurierską

Wprowadzamy udogodnienia mające na celu zapewnić Ci komfort i pokazać, że korzystasz z najlepszej i najtańszej oferty kurierskiej. To połączenie tradycji doręczania przesyłek i innowacyjności w kontakcie z klient...
Czytaj dalej »
  • Expresowe pobrania Geis
  • Najlepsze firmy kurierskie
  • Najtańsze przesyłki paletowe do 1000kg
  • Kurierskie wysyłki międzynarodowe UPS

Wysyłaj tanie koperty kurierem

Coraz częściej decydujemy się na wysyłkę dokumentów, małych przedmiotów kurierem. Najprostszą i najtańszą alternatywą jest koperta. Do niej bez problemu zapakujemy towar do 2,5 kg i możemy nie martwić się już o przesyłkę.

Tanie koperty kurierem to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na przesłanie rzeczy, szczególnie jeśli zależy nam na czasie i pewności, że przesyłka dotarła nienaruszona do odbiorcy. W tych aspektach coraz częściej klienci decydują się na wysyłanie ważnych dokumentów kurierem, mając na uwadze opcje dodatkowe. Wybór opcji "dokumenty zwrotne" pozwalają odbiorcy na wypełnienie dokumentów, które kurier przywiezie z powrotem do nadawcy. Wybierając przesyłki ekspresowe, możemy liczyć na dostarczenie do godziny 10 lub 12 dnia następnego. Jest to szczególnie istotne, jeśli prowadzimy firmę i potrzebujemy szybkiej dostawy.

Sama koperta lub foliopak, które otrzymamy od kuriera, pozwalają na bezpieczne zapakowanie dokumentów, książek i małych przedmiotów o wadze do 2,5 kg i wymiarach 32x25x5 cm. Ta formuła małych przesyłek pozwala na obniżenie ceny i niezrezygnowanie z doskonałej jakości. Jako rzetelny dostawca współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, DHL, K-EX i gwarantujemy tani i rzetelny transport.

Tempo życia oraz konieczność wymiany dokumentami i towarami coraz bardziej wpływają na jakość transportu przesyłek. Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie kopertę i dostarczyć ją do odbiorcy w bardzo krótkim czasie. Pewność, że Twoja przesyłka jest bezpieczna, to dla nas najważniejsze zadanie. Na naszej stronie internetowej i urządzeniach mobilnych możesz śledzić drogę Twojej koperty i zawsze będziesz wiedział, że wysłałeś ją z najlepszymi w branży.

Zapoznaj się z naszym cennikiem, opcjami dodatkowymi oraz zamów najlepszego i najtańszego kuriera, by dostarczył ważne dla Ciebie rzeczy wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Z nami będziesz pewny, że Twoja przesyłka jest w najlepszych rękach. A Ty możesz spokojnie pracować dalej albo cieszyć się odpoczynkiem.

Najczęściej zadawane pytania: